Rezervasyon Rezervasyon
Long Beach Hotels Long Beach Hotels
Rezervasyon

Eğlence ve Etkinlikler

Long Beach’de birbirinden farklı etkinlikler ile tatilinizi sıra dışı bir çizgiye taşıyor. Gündüz aktiviteleri, gece şovları ve canlı müzik performansları ile eğlenceli anların keyfini çıkarın. Kendinizi Long Beach’in büyülü atmosferine bırakın.

Günlük Aktiviteler

Tatil yaparken de spordan vazgeçmek istemeyen misafirlerimiz için hazırladığımız günlük aktiviteler ile spor hayatınıza keyifle devam edebilirsiniz.

Spor Alanları

Misafirlerimizin dinlenirken aynı zamanda fiziksel aktivitelerini sürdürebilmeleri için oluşturduğumuz bu alanlar (Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Plaj Voleybolu, Mini Futbol Mini Golf) tatiliniz boyunca sağlıklı kalmak için fiziksel aktivitelerinizi sürdürebilmenize yardımcı olacak.

Su Sporları

Su Sporları birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerden sizin için en uygun olanı seçin ve adrenalin dolu bir deneyime sahip olun.

Oyun Salonu

Oyun Salonu’nun eğlenceli dünyasında yarış ve rekabet bir arada. Burada teknolojiye ve dijital oyunlara meraklı misafirlerimiz için her şey var. Oyun Salonun içinde bowling keyfini sevdiklerinizle birlikte yaşamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Lunapark

Lunaparkımız aileler ve her yaştan çocuklar için mükemmel bir alandır. Parkımız dönme dolap, atlıkarıncalar ve çarpışan arabalar da dahil olmak üzere çok çeşitli heyecan verici bölümlerden oluşmaktadır.

Festivaller

Çocukların ebeveynleri ile birlikte kaliteli vakit geçirebilmeleri için düzenlediğimiz çocuk festivalinde birçok farklı etkinliğin bir arada bulunduğu aile etkinlikleri ile çocuklarınız unutulmaz anlar yaşayacaklar.