Rezervasyon Rezervasyon
Long Beach Hotels Long Beach Hotels
Rezervasyon

Longy Çocuk Kulübü

Küçük misafirlerimiz için oluşturulan büyük, renkli ve eğlenceli bir dünya, Longy Çocuk Kulübü. Gün boyu etkinlik ve aktiviteler ile minik misafirlerimizin en keyifli anlarına eşlik ediyoruz.

Longy Çocuk Kulübü

Haftalık olarak belirlenen eğlence programlarıyla farklı kültürlerden çocuklarla tanışıp kaynaşacağı, rahat ve akıllıca tasarlanmış bir alanda özgürce eğlenmesini sağladığımız küçük misafirlerimiz için renkli bir dünya kurduk.

Çocuk Aquapark ve Havuzları

Çocuklarınız bizim küçük arkadaşlarımız. Long Beach'de onlar için düzenlenmiş alanlardan biri de aquapark ve havuzlar. Çocuklara özel olarak tasarlanan rengarenk aqupark ve havuzlarımızdan ayrılmak istemeyecekler. Şimdi şımarmalarının tam zamanı.

Hayvanat Bahçesi

Midilli atları, tavuz kuşları ve bir çok sevimli canlının olduğu hayvanat bahçemizde çocuklarınız hem şaşıracak hem de sevinecekler.

Lunapark

Lunaparkımız aileler ve her yaştan çocuklar için mükemmel bir alandır. Parkımız dönme dolap, atlıkarıncalar ve çarpışan arabalar da dahil olmak üzere çok çeşitli heyecan verici bölümlerden oluşmaktadır.

Adventure Park ve Zipline

Long Beach’in bir diğer benzersiz özelliği ise otelin sahil kısmında yer alan ve deneyimsel aktivitelerle kendinize meydan okuyabileceğiniz macera parkıdır. İsterseniz daha yüksek bir adrenalin için zipline da deneye bilirsiniz.