Rezervasyon Rezervasyon
Long Beach Hotels Long Beach Hotels
Rezervasyon

Eşsiz bir Akdeniz deneyimi sunan Long Beach, beş yıldızlı hizmeti her şey dahil lüksün kolaylığı ve konforuyla birleştiriyor. Sevdiğiniz her ne ise, Long Beach’de bulacaksınız.

Odalar, Villalar ve Chalet

Benzersiz bir konaklama deneyimine adım atın. Bahçe, dağ veya büyüleyici Akdeniz manzaralı odalar arasından seçim yapın ve sevdiklerinizle mükemmel bir konaklama deneyimi yaşayın.

Odalar
Villalar
Chalet

Aquaparklar

Her yaş kategorisi için özel olarak bir birinde farklı hazırlanan heyecan dolu aquaparklarımız sizleri adrenalin dolu bir eğlenceye davet ediyor.

Plaj, Havuzlar ve Gazebo

Akdeniz'in masmavi kıyılarını süsleyen özel plajın ve farklı boyuttaki havuzların keyfini çıkarın. Dilerseniz Gazebo'larda, size özel kabinler ile özel bir alanda şık bir şekilde dinlenebilirsiniz.

Etkileyici Lezzetler

Dünya mutfaklarının farklı kültürel lezzetlerini, usta şeflerimizin ellerinden damak tadınıza uzanan bir lezzet serüveni. Gün boyu tesisin farklı noktalarında farklı lezzetler sizleri bekliyor. Serinletici ve dinlendirici içecekler ile de her ruh haline hitap ediyoruz.

Longy Çocuk Kulübü

Küçük misafirlerimiz için oluşturulan büyük, renkli ve eğlenceli bir dünya, Longy Çocuk Kulübü. Gün boyu etkinlik ve aktiviteler ile minik misafirlerimizin en keyifli anlarına eşlik ediyoruz.